Datum en tijd
21/12/2025
14:00 - 17:00


Wanneer midwinter eraan komt zitten we in de donkerste tijd van het jaar. Die donkerte kan vanalles bij ons oproepen. En toch is het ook een tijd om vreugde te voelen want net daar, op die donkere plek, vieren we dat het licht opnieuw geboren wordt. Het is een tijd om stil te staan en dat licht te verwelkomen.

Op zondag 21/12 willen we vanuit verbinding met elkaar het donker omarmen en de terugkeer van het licht vieren. Het is in de verbinding dat er kracht ontstaat om het licht in onszelf te ontdekken en te laten schijnen. Daisy Suy, Melissa Missault en Vicky Willems nodigen jullie warm uit om te verbinden en samen midwinter te komen vieren.

Praktisch:

Wanneer: zondag 21/12/2025
Welkom vanaf 14u – start om 14u30 – Einde voorzien om 17u00
Waar: Landgoed De Campagne, Gijzelstraat 12, 9031 Drongen. Wie is ingeschreven ontvangt kort voordien nog een wegbeschrijving naar de parking.
Inschrijven: Je kan inschrijven bij claudine@laverna.be. Vermeld ‘Midwinter’ en het aantal personen.
Bijdrage: vrije bijdrage